Klimatyzacja ścienna Sinclair SKY 5 kW Biała WiFi z zestawem 3mb Rodigas
Klimatyzator Ścienny SINCLAIR Sky 3 White
Klimatyzatory Serii SKY3 to przystępne cenowo i ekonomiczne rozwiązanie do Twojego domu. Jednostki posiadają wbudowany moduł Wifi oraz filtr plazmowy. Cechują się oszczędnością energii (klasa efektywności energetycznej A++/A+) oraz możliwością pracy w trybie grzania aż do temperatury zewnętrznej -20°C. W urządzeniu zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Klimatyzator obsługuje funkcję Follow me oraz posiada funkcję samooczyszania. Jednostka zewnętrzna wyposażona jest w grzałkę tacy skroplin oraz grzałkę karteru sprężarki.
W skład zestawu wchodzą:
✅ Klimatyzator Sinclair Sky3 White – niezawodny i energooszczędny system chłodzenia i ogrzewania
✅ Zestaw montażowy klasy PREMIUM – wszystkie niezbędne elementy do profesjonalnego montażu
Szczegóły zestawu montażowego:
✔️ Rurki freonowe/miedziane 3 m – najwyższej jakości rurki o grubości ścianki 0,8 mm, wykonane z miedzi klasy PREMIUM, zakielichowane i osłonięte otuliną, co zapewnia trwałość i doskonałą izolację termiczną.
✔️ Przewód sygnałowy 5-żyłowy, długość 3 m – solidne połączenie między jednostkami wewnętrzną i zewnętrzną.
✔️ Przewód elektryczny 3-żyłowy, długość 3 m – niezawodne zasilanie klimatyzatora.
✔️ Przewód do skroplin 16 mm, długość 3 m – skuteczne odprowadzanie skroplin.
✔️ Podkładki antywibracyjne – redukują wibracje i hałas, zwiększając komfort użytkowania oraz wydłużając żywotność urządzenia.
✔️ Wspornik ścienny Rodigas MS230 – oryginalny włoski wspornik renomowanej firmy Rodigas, zaprojektowany do stabilnego montażu jednostki zewnętrznej. Wspornik wyposażony jest we wbudowaną poziomicę, co znacząco ułatwia prawidłowe ustawienie urządzenia.
Zestaw montażowy to gwarancja bezproblemowej instalacji i długotrwałej pracy klimatyzatora!
Jednostki posiadają wbudowany moduł Wifi oraz filtr plazmowy. Cechują się oszczędnością energii (klasa efektywności energetycznej A++/A+) oraz możliwością pracy w trybie grzania aż do temperatury zewnętrznej -20°C. W urządzeniu zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Klimatyzator obsługuje funkcję Follow me oraz posiada funkcję samooczyszczania. Jednostka zewnętrzna wyposażona jest w grzałkę tacy skroplin oraz grzałkę karteru sprężarki.
Sky 3 osiąga najwyższą klasę efektywności energetycznej A++ w trybie chłodzenia oraz A+ w trybie ogrzewania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokowydajnej sprężarki z zaawansowaną technologią inwerterową oraz ekologicznego czynnika chłodniczego R32.
DANE ELEKTRYCZNE
- Wydajność chłodzenie / grzanie: 5,3 / 5,7 kW
- Napięcie / częstotliwość: 230 / 50 V / Hz
- Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie: 1550 / 1700 W
- Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie: 6,8 / 7,4 A
- Pdesign chłodzenie: 5,3 kW
- Szacunkowe roczne zużycie energii w chłodzeniu: 265 kWh
- Pdesign grzanie: 4,1 kW
- Szacunkowe roczne zużycie energii w grzaniu: 1435 kWh
- SEER / SCOP: 7,0 / 4,0
- EER / COP: 3,40 / 3,35
- Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany, ciepły, zimny): A++ / (A+, A+++, B)
TECHNOLOGIA SPRĘŻARKI
- Typ sprężarki: DC INVERTER
PRZEPŁYW POWIETRZA
- Przepływ powietrza - jedn. wewn.: Przepływ powietrza - jedn. zewn.
- 300 ~ 800 m³/h: 2100 m³/h
CIŚNIENIE AKUSTYCZNE
- Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn.: Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn.
- 21 ~ 41 dB(A): 57 dB(A)
MOC AKUSTYCZNA
- Poziom mocy akustycznej jedn. wewn.: Poziom mocy akustycznej jedn. zewn.
- 56 dB(A): 65 dB(A)
CZYNNIK CHŁODZNICZY
- Typ czynnika chłodniczego: R32
- Ilość czynnika chłodniczego: 1,1 kg
- Ekwiwalent CO2: 0,74 t
ZAKRES REGULACJI TEMPERATURY
- Grzanie: 16 ~ 30 °C
ZAKRES TEMPERATUR PRACY
- Grzanie: Chłodzenie
- -20 ~ 24 °C: -15 ~ 50 °C
WYMIARY / WAGA
- Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn.: 241 x 320 x 969 mm
- Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn.: 330 x 554 x 805 mm
- Waga netto jedn. wewn. / zewn.: 11,2 / 33,5 kg
CECHY / WYPOSAŻENIE
- Follow me: Tak
- Moduł WiFi: Tak
- Filtr plazmowy: Tak
- Żaluzje prawo-lewo sterowane z pilota: Tak
- Pilot w standardzie: Bezprzewodowy
- Możliwość podłączenia pilota przewodowego: Nie
- Styk On/Off: Nie
- BMS: Nie
- Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach: Grzałka karteru
- Grzałka tacy ociekowej skraplacza: Tak
Ustawa SZWO i F-gaz. ♻️
W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018. informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem jako sprzedawca niehermetycznie zamkniętych urządzeń napełnianych fluorowanymi gazami cieplarnianymi oraz w trosce o dobro środowiska wymagamy:
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania urządzenia, przedstawienia przez Nabywcę certyfikatu F-GAZ wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego.
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu nieuprawnionego do wykonywania montażu, okazania przez Nabywcę oświadczenia podpisania umowy o wykonanie usługi instalowania, zawierającego informację o nazwie i numerze certyfikatu F-GAZ.
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu w celu dalszej odsprzedaży, przedstawienia odpowiedniego oświadczenia.
-
Indeks18785573538
-
W magazynie86 Przedmioty
-
EAN135907447885724
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane